Proč spolupracovat s námi?

Váš marketing je u nás ve správných rukách. Díky zkušenostem z vlastních firem a z USA jsme od roku 2015 pomohli zvýšit tržby již 47 klientům a investovali do reklamy již v přepočtu 87+ mil. Kč. Díky spolupráci s námi ušetříte spoustu stresu a především peněz.

O nás - proč zvolit internetovou marketingovou agenturu Fala Media

Naše vize

Vyděláváme vám peníze

Neženeme se za levnou návštěvností, počtem fanoušků na FB a dalšími podobnými metrikami. Jsme orientováni na výkon a vyděláme vám peníze. A pokud bychom cítili, že vám peníze nevyděláme, spolupráci nezačneme.

Srozumitelné reporty

My si sice libujeme v obrovských grafech plných všech možných dat, ale vy od nás dostanete přehledný report pouze s takovými daty, která vás zajímají a kterým porozumíte. Sami tak přehledně uvidíte, zda vám spolupráce s námi dává smysl.

Podpora 24/7

Nevíte si rady, jak upravit svůj článek na webu nebo jak si prohlédnout své nové kampaně? Zavolejte nám klidně v sobotu v noci a my vám rádi pomůžeme. Máme nepřetržitou podporu zdarma.

Jsme jediná marketingová agentura v ČR s aktivními zkušenostmi z USA.

S marketingem pomáháme menším klientům až po nadnárodní korporace jako např. Mansory, a jsme vám k dispozici po celou dobu naší spolupráce 24 hodin denně 7 dní v týdnu.