Průměrný Čech stráví denně průměrně 143 minut na sociálních sítích. Buďte tam, kde jsou vaši zákazníci. Buďte na sociálních sítích. Postaráme se o vaše profily a zvýšíme návratnost vašich kampaní.

Reklama na Facebooku je levná, přesně cílená, ihned měřitelná a neskutečně efektivní. Naším primárním cílem není přinést vám fanoušky na vaše profily, ale zvýšit vaše prodeje a perfektně se prezentovat.

Marketing na sociálních sítích Plzeň

S čím vám pomůžeme?

  • Postaráme se o vše od A do Z ve vašem reklamním účtu na Facebooku tak, aby vaše kampaně byly ziskové a prodeje neustále rostly. Umíme vše, ať už se jedná o akvizici nových klientů, dynamický remarketing na ty, kteří vás sice znají, ale ještě u vás nenakoupili, nebo třeba retenční kampaně na ty, kteří u vás už v minulosti nakoupili, ale delší dobu nákup nezopakovali.
  • Profesionálně za vás vyřídíme veškerou komunikaci na vašich profilech.
  • Najdeme vám na sociálních sítích potenciální zaměstnance.
  • Vytvoříme kompletní obsahovou strategii vašich profilů na sociálních sítích a obsah zrealizujeme.

Co o nás řikají naši klienti

Amy Reed – marketing coordinator of YMCA

„Working with Adrien and his agency helped us to understand more deeply the potential of social media that we had been forgetting about. The team of Destene Media (pozn. náš dřívější název) worked really hard to deliver the best results possible and we are glad we got a chance to cooperate with such professionals.“

Klient 2

Brzy doplníme.

Případová studie

Klient 3

Brzy doplníme.

Případová studie